Суспільство

У вінницькому Соборі хор записав для онлайн прослуховування колядки на англійській, румунський та грецькій мовах  

9 січня 2021, 16:12

Дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору у Вінниці Православної Церкви України пропонує послухати українські колядки, а також різдвяні пісні грецькою, румунською та англійською мовами.

Про це повідомляє Вінницько-Барська єпархія ПЦУ.

"Колектив, який має історію довжиною у 27 років і відомий своїми виступами та перемогами в багатьох міжнародних конкурсах і фестивалях як в Україні, так і за кордоном, два роки тому, після приєднання громади кафедрального собору м. Вінниці до Православної Церкви України, був на межі припинення своєї творчої діяльності. Але з допомогою Божою, з благословення митрополита Симеона, молитвами духовенства і вірян собору, невтомними працями постійного керівника хору Наталії Кременюк та завдяки наполегливості та старанності дітей, які на 90% оновили склад колективу, хор відродився для нового життя. І хоча пандемія, яка у 2020 році охопила весь світ, вплинула і на наш хор і його учасників, але діти продовжують співати під час недільних Літургій і служать своїми голосами Богові та людям", - йдеться у повідомлені.


До Різдва Христового 2021 року колектив підготував нові піснеспіви, які виконав під час святкової Божественної літургії, в також порадував парафіян концертом колядок. Окремі з них були записані, щоби поділитися святковою радістю з глядачами на сторінках нашого собору і хору на Facebook та на YouTube.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінниччина колядки різні мови онлайн 
Матеріали по темі