Події

У Вінницькому спецбудинку дітей з ураженням нервової системи виявили пляшки зі спиртним, прострочені медикаменти та дитячі суміші. Фото

20 січня 2020, 14:10

Під час планового моніторингового візиту до Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, виявили ряд порушень. Зокрема, при перевірці, знайшли пляшки з алкоголем, прострочені медикаменти та дитячі суміші, немарковані продукти харчування, біля яких знаходилася отрута для тарганів.

Також було виявили незадовільний стан матраців, на яких спали діти, поламані сидіння для унітазів.

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Заклад є комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає послуги третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги дітям, здійснює утримання, виховання, лікування, проведення медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням ЦНС, з порушенням і без порушень психіки, порушеннями опорно-рухового апарату, дітей з інвалідністю групи «А» до 12 років та дітей, що потребують паліативної допомоги. На день візиту у закладі перебували 83 дитини, штат персоналу складає 195, 75 штатних одиниць.

Під час візиту виявлено порушення конституційних прав дітей. Зокрема, на харчоблоці закладу виявлено порушення товарного сусідства продуктів харчування, немарковані та нестікеровані продукти, значну кількість дитячих сумішей з простроченим терміном вживання, недотримання температурного режиму в холодильних камерах, наявність отрути для тарганів в безпосередній близькості до продуктів.

Монітори звернули увагу на незадовільний стан матраців, на яких сплять діти, поламані сидіння для унітазів, неналежне ведення Журналу обліку приймання дітей у закладі та облікових карток дітей. У медичній частині закладу моніторами виявлені пляшки з спиртними напоями та значну кількість прострочених медикаментів.

Про повний перелік виявлених порушень поінформовано адміністрацію закладу. За результатами моніторингового візиту готуються листи реагування.

Вінниця.info, фото з сайту Уповноваженого ВРУ з прав людини

Теги: спецбудинок дітей з ураженням нервової системи перевірка 
Матеріали по темі