Суспільство

У вінницькому залізничному вокзалі розгорнули пункт експрес-тестування на COVID-19. Фото

21 жовтня 2021, 14:32

Вніч на 21 жовтня на найбільших залізничних вокзалах країни почали працювати пункти вакцинації та експрес-тестування на COVID-19. Наразі, на вінницькому, пасажири, які вирушають у міжрегіональну поїздку та напередодні не встигли імунізуватися, можуть зробити тест на коронавірус прямо біля кас. Скільки за перших 12 годин людей скористалось послугою, вже дізналась Вінниця.info.

Біля кас на Залізничному вокзалі після опівдня, не багатолюдно. Та чи не кожен звертає увагу на мобільну лабораторію, яку розгорнули біля вікна з видом та колії. Роботу трьох працівниць прикриває біла медична ширма.

«А що тут у вас?», - здивовано запитує високий сивий чоловік в окулярах.

Йому пояснюють, що від 21 жовтня, в Україні, міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки дозволені за умови наявності у пасажирів документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. Або довідки з негативним результатом тестування на COVID-19. Без них провідник не має права пускати пасажира.

«Ми проводимо експрес-тести. Коштують 350 гривень. Результати ми надсилаємо у Київ. Якщо у вас результат негативний, вже звідти надають офіційну довідку. Вона буде діяти протягом 72 годин», - зауважують чоловіку представниці мобільної лабораторії.

Ще один худорлявий чоловік середнього зросту цікавиться, чи не надійшли його результати. Тестування тут він провів напередодні.

«Вам на мобільний телефон має надійти повідомлення. Поки його не буде, довідку ми вам видати не зможемо», - пояснюють йому.

Для того, щоб пройти експрес-тест на вокзалі, спочатку треба просканувати на смартфоні QR код. Заповнити заявку та оплатити в режимі онлайн. Після цього пройти ПЛР-перевірку. На електронну пошту прийде QR код з номером замовлення. Його і треба пред’явити представникам мобільної лабораторії. А вони роздруковують тимчасові сертифікати. Примірник нижче на фото.


«Ми почали роботу рівно від опівночі. За більше, аніж 12 годин, використали практично всю упаковку з експрес-тестами. Загалом, провели 25 тестувань. Люди дуже доброзичливі. Ідея, що прямо перед виїздом може ще й встигнути пройти тест, якщо не встиг вакцинуватися, багатьом подобається. Я вам скажу, тестування за 350 гривень, це дуже комфортна ціна», - зауважує нам лаборант, називатися відмовляється.

За більш детальною інформацією також радять звертатися на телефон «гарячої» лінії лабораторії: 8 800 33 00 75.

Більше фото у слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця залізничний вокзал експрес-тест коронавірус 
Матеріали по темі