Суспільство

У вінницькому зоопарку народилося оленятко. Фото

27 червня 2019, 09:34

У вінницькому зоопарку чергове поповнення. В родині оленів благородних народився малюк.

«Вага новонародженого близько 20 кілограмів. Догодовувати малечу не доводиться. Харчується маля материнським молоком. Вагітність його мами тривала півроку. Тож, працівники звіринцю вже чекали народження малюка», - повідомляють на сторінці Подільського звіринцю.

Як розповів директор зоопарку Євген Ткачик, олениха вже вдруге народжує у Подільському зоопарку. А от самець татом став уперше. Щоб створити повноцінну родину благородних оленів, позаминулого року самця привезли до вінницького зоопарку з Харкова.

Після народження оленятка працівники звіринцю переймались тим, як молодий самець сприйме народження маляти. Втім, особливих змін у поведінці молодого тата не відбулось.

Хутро новонародженої має коричневе з білими плямами забарвлення. Працівники зоопарку зазначають, що після шести місяців білі плями в оленятка зійдуть і забарвлення стане як в дорослих оленів.


Нагадаємо, що в зоопарку зростає два новонароджених лошатка. Маля народилося в поні і в рідкісних гуцульських коней. Раніше ми писали, що у вінницькому зоопарку вперше народилося верблюденя.

Вінниця.info

Теги: зоопарк тварини  
Матеріали по темі