Суспільство

У Вінницькому зоопарку оселилися орлани та філіни – для них створюють штучний дуб

2 вересня 2019, 16:20

До Подільського зоопарку привезли орланів білоплечих та філінів. Нині для них облаштовують нові вольєри. Прикрасить їх велетенський штучний дуб, який буде розділений навпіл спільною стіною.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Подільський зоопарк.

«Над скульптурою працювали майстри з Бершаді, художники Віктор та Віталій Тищенки, які використовують у своїй роботі техніку Володимира Колеснікова. Його ліпниною захоплюються не лише в Україні, але й за іі межами. Півтора роки тому Тищенки створювали ландшафтний дизайн вольєру для єнотів-полоскунів. Сьогодні він є улюбленою фотолокацією та справжньою прикрасою Подільського зоопарку.

На території вольєрів для філінів і орланів білоплечих створять штучний водоспад. Це є умовою зоопарків, які подарують птахів вінницькому звіринцю», – йдеться в дописі.

Довідка.

Орлан білоплечий – вид хижих птахів родини яструбових. Це хижий гігантський птах, що гніздиться винятково на тихоокеанському узбережжі Росії, у тому числі Камчатці і в районі Охотського моря.

Філін (пугач звичайний) – одна з найбільших сов. Легко розпізнається за своїми розмірами, темному дзьобу, опереним до кігтів лапами та пір'євими «вушками», які нахилені назовні. Гніздиться в Європі, Північній Азії— на півночі до меж лісу, на сході до Якутії, Сахаліну, Японії, на півдні до Північної Африки, Аравії, Південного Китаю.


Вінниця.info, фото з вільних джерел

Теги: зоопарк птахи 
Матеріали по темі