Суспільство

У Вінницьких Хуторах між ставками облаштують алею яка з‘єднує дві частини села

17 березня 2023, 16:36

У Вінницьких Хуторах приступили до підготовчих робіт з облаштування «алеї-переходу» між ставками, яка фактично з’єднує дві частини населеного пункту. Територію капітально відремонтують, зроблять сходи, водостоки та встановлять ліхтарі.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Саме цим шляхом жителі Хуторів ходять до муніципального автобусу, дістаються старостату, а також, водять дітей в садочок та школу.

«На цій ділянці почалися підготовчі роботи. Там заплановане облаштування сходів та водовідведення з обох боків переходу, а також асфальтування пішохідної алеї та її освітлення. Наступний етап – створення берегової рекреаційної зони», – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк.

Староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко, говорить, що на сьогодні стан цієї ділянки залишає бажати кращого.

«Там досить стрімкий рельєф, сходи старі і лише з одного боку. Питання благоустрою цієї ділянки назріло і люди постійно піднімали його. Тепер люди отримають зручний та комфортний перехід», - каже Владислав Кривешко.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницькі Хутори 
Матеріали по темі