Суспільство

У вінницьких вишах з вересня буде змішаний формат навчання

16 серпня 2022, 15:59

У Вінниці вищі навчальні заклади в умовах війни практикуватимуть змішану форму навчання. Кореспондент Вінниця.info поцікавилась яким буде навчальний процес для студентів міста з першого вересня.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

У Вінницькому педагогічному університеті з 15 серпня уже розпочалося навчання, щоправда, дистанційно.

«Зараз для студентів середніх курсів начитуються лекційні матеріали. Згодом ми будемо виводити частину студентів у офлайн навчання. Орієнтуємось на перше вересня. Частина студентів, а це приблизно один курс, ми зможемо навчати у стінах вишу. Решта – будуть навчатися дистанційно. Додам, що наразі триває вступна компанія і вона триватиме до вересня місяця для бакалаврів і до жовтня для магістрів», – розповідає Сергій Гусєв, перший проректор з науково- педагогічної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

За словами пана Сергія, в університеті протягом літа облаштовували укриття. Сховище уже проінспектували рятувальники та військова адміністрація Вінниці.

«Важливість проводити заняття офлайн передбачає наявність укриття. Ми працювали, щоб організувати сховище в навчальному корпусі та в гуртожитках. Облаштувати укриття допомагали студенти та працівники університету. Наше сховище повністю підготовлене: є інтернет, вода, вогнегасники, стільці та парти, система вентиляції. Ми будемо вводити, в режим офлайн навчання, ту кількість студентів, які можуть розмітитися в укритті», - зазначає Сергій Гусєв.

В гуртожитках педагогічного навчального закладу продовжують проживати переселенці. Однак, про іногородніх студентів тут теж подбали. Як розповів Сергій Гусєв, для студентів очної форми навчання в гуртожитках залишили вільні кімнати.

Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ

У Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ проводилось опитування серед студентів. Саме за його результатами керівництво навчального закладу приймало рішення, яким буде навчання з першого вересня.

«Ми проводили опитування серед студентів старших курсів нашого навчального закладу. За результатами опитування, вони будуть навчатися онлайн.Ті діти, які подають наразі документи і будуть навчатися на першому курсі, вони також проходять опитування. Вони проголосували за офлайн навчання. Тому в нас буде змішана форма навчання в цьому році. Перший курс очно, а старші – онлайн. В нас в кожному корпусі навчальному є укриття, і відповідно в гуртожитку теж», - розповіла Ірина Юрчик, заступник директора з навчально – виховної роботи.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: навчання вищі навчальні заклади 
Матеріали по темі