Суспільство

У вінницький зоопарк для резиденції Святого Миколая привезли трон зі 130-річної смереки. Фото

14 грудня 2020, 12:06

В Подільському зоопарку триває облаштування резиденції Святого Миколая. Нещодавно сюди завезли трон, сані та оленів. Трон для Святого Миколая привезли з Івано-Франківщини, матеріалом для нього послугувала ялиця (або ж смерека), якій більше 128 років.

«11 грудня вночі привезли трон, сані та оленів. Зараз підкрашуємо. Далі будемо монтувати гірлянди, і так далі. Трон привезли з Івано-Франківщини. В нас дерева такого нема. Там дереву ‒ більше 128 років», – розповів Вінниця.info директор зоопарку Євген Ткачик.

За словами очільника закладу, навколо ялинки, яку вже встановили навпроти резиденції, також поставлять фігури 12 знаків зодіаку. Також неподалік на галявині поставили композицію «12 місяців».

«Знаки зодіаку будуть з каменю, з Тернопільської області, а «12 місяців» ‒ це з металу. Розпочали облаштовувати резиденцію рік тому, але то карантини, то фінансування не було», – каже директор зоопарку.

Євген Ткачик розповідає, що відкриття резиденції планували до Дня Святого Миколая, але в нього є сумніви, чи під час пандемії закладу дадуть дозвіл на відкриття.

«Не знаю, щоправда, чи керівництво міста та області дадуть погодження на відкриття резиденції на 19 число», – каже чоловік.

Окрім того, на сьогодні чимало працівників на будівництві хворіють, тому всі роботи також можуть не встигнути провести. Існує вірогідність, що локацію відкриють вже після Нового року.

Проект резиденції


Нагадаємо, в Подільському зоопарку відвідувачів «зустрічатимуть» динозаври.

В жовтні до резиденції Святого Миколая завезли ялинку.

В травні показали, як триває будівництво резиденції.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Подільський зоопарк резиденція Святого Миколая трон 
Матеріали по темі