Місто

У Вінниці 12 проектів громадських організацій реалізують за бюджетні гроші. Перелік

12 червня 2019, 11:58

12 проектів від громадських організацій міста отримають цього року фінансування на реалізацію. Їх було визначено під час засідання конкурсної комісії, яка розглянула та оцінила соціально-культурні проекти інститутів громадянського суспільства (ІГС). В переліку переможців проекти соціального, освітнього та культурного напрямку.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

Загалом цього року для участі в конкурсі надійшло 33 проекти. Їхні автори зробили презентації своїх ідей, які по п’ятибальній шкалі оцінили 23 члени комісії виставили оцінки по кожному проекту.

«Щороку після проведення конкурсу,ми удосконалюємо та спрощуємо умови участі інститутів громадянського суспільства в конкурсі, тим самим вносимо зміни до «Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Вінниці». Департамент правової політики та якості міської ради відповідальний за реалізацію даної Програми, за організацію та проведення самого конкурсу», - розповіла начальник інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.

Конкурс з визначення соціально-культурних проектів, розроблених ІГС, для реалізації котрих надається фінансова підтримка з бюджету Вінницька міська рада проводить щороку починаючи з 2012 року. За ці роки за підтримки міської ради та її виконавчих органів у Вінниці, в рамках конкурсу реалізовано понад 80 проектів.


Вiнниця.info

Теги: проект бюджет ГО 
Матеріали по темі