Суспільство

У Вінниці 2 насосні станції відключили від електропостачання. В місті будуть перебої з водою, на верхніх поверхах відсутнє водопостачання

11 лютого 2019, 17:20

11 лютого о 13 годині Вінницькій міські електричні мережі відключили від електропостачання водо-насосні станції ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». Це сталося у зв’язку з тим, що КП «Вінницяоблводоканал» немає змоги оплатити 100% авансового платежу за лютий 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба «Вінницяоблводоканал».

Водо-насосна станція ІІІ підйому «Старе місто» забезпечує стале водопостачання район старого міста, тому може спостерігатись пониження тиску, та відсутність водопостачання на верхніх поверхах житлових будинків.

Водо-насосна станція ІІІ підйому «Вишенька» забезпечує стале водопостачання мікрорайону Вишенька, Поділля. Може спостерігатись зниження тиску в мікрорайонах Вишенька, Поділля, на Правобережжі - пониження тиску, та відсутність водопостачання на верхніх поверхах житлових будинків.

КП «Вінницяоблводоканал» звернулось на міського голови Моргунова С.А. та на голову обласної ради Олійника А.Д. з проханням недопущення цілковитого припинення електропостачання об’єктів централізованого водопостачання і водовідведення та розглянути питання щодо надання підприємству на перехідний період фінансової підтримки.

«Наполегливо просимо невідкладно всіх споживачів розрахуватись за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення! Просимо Вас віднестися з розумінням до даної ситуації», - написав водоканал.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вода водоканал  
Матеріали по темі