Суспільство

У Вінниці 2 тисячі родин можуть отримати нову допомогу на дітей. Куди звертатися

3 квітня 2019, 14:55

З першого квітня в Україні запровадили новий вид допомоги для багатодітних родин. Сім’я отримуватиме 1700 гривень щомісяця на третю і кожну наступну дитину, поки їй не виповниться 6 років. У Вінниці таку фінансову підтримку отримають близько 2000 родин.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

«Кабінетом Міністрів України 13 березня прийнято постанову №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Нею передбачено, що з першого квітня буде виплачуватися грошова допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Розмір допомоги 1700 грн. У Вінниці таку фінансову підтримку отримають близько 2000 родин», – повідомила директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися до територіальних Прозорих офісів в управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання (Прозорий офіс «Вишенька» по просп. Космонавтів, 30; Прозорий офіс «Старе місто» по вул. Брацлавська, 85).

Для цього з собою потрібно мати: заяву одного з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики; копії свідоцтва про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу); копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); копію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); заяву із зазначенням рахунку відкритого у банківській установі на ім’я заявника. Також необхідно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника.

Вінниця.info

Теги: діти допомога на дітей Вінниця новини Вінниці  
Матеріали по темі