Політика

У Вінниці «Батьківщина» використовує для агітації партійні кольори «Слуги народу»

11 липня 2019, 14:47

У Вінниці розповсюджують листівки із зображенням представників ВО «Батьківщина» та з кольорами і партійною символікою політичної партії «Слуга народу».

Про це повідомляє ОПОРА.

9 липня зафіксовано розповсюдження листівок, на яких розміщено фото президента України Володимира Зеленського, кандидатки у народні депутати України по виборчому округу №11 Анастасії Приходько (суб’єкт висування – ВО «Батьківщина») та лідерки ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Володимир Зеленський. Наш Президент. Анастасія Приходько. Наш депутат. Юлія Тимошенко. Наш прем’єр», - написано на листівці.

На друкованих матеріалах є вихідні дані, де, зокрема, вказується, що замовником продукції є кандидатка у народні депутати України Анастасія Приходько.

У коментарі ОПОРІ представники Вінницької обласної партійної організації політичної партії «Слуга народу» зазначили, що подібна поліграфічна продукція спрямована на маніпуляцію свідомістю громадян, на перешкоджання вільного волевиявлення, шляхом використання фірмового стилю політичної партії «Слуга народу», а саме: використання кольорів, плашок, меседжів.

«Технологія не нова, її активно застосовували проти Володимира Зеленського на Вінниччині і під час президентських виборів… Вінницький обласний осередок Політичної Партії «Слуга народу», а також кандидати в народні депутати по мажоритарних одномандатних виборчих округах від Політичної Партії «Слуга народу» проводять активну роз'яснювальну роботу серед виборців стосовно плагіату, клонів та у мережі інтернет, при особистих зустрічах, в газетах та інформаційних бюлетенях. Переконані, що люди давно зробили свій вибір, вони політично грамотні та не піддадуться на подібного роду махінації», - йдеться у коментарі.

На момент виходу публікації ОПОРІ не вдалося взяти коментарі у кандидатки у народні депутати України Анастасії Приходько та у представників ВО «Батьківщина» у Вінницькій області. ОПОРА залишає за ними право висловитися з приводу цієї ситуації і опублікуємо коментарі, якщо такі будуть.

Раніше ми писали, які партії українці готові обрати в Парламент. Результати опитування.

Вiнниця.info, фото - ОПОРИ

Теги: вибори агітація ВРУ 
Матеріали по темі