Суспільство

У Вінниці батьки учнів вийшли на мітинг через дистанційне навчання

20 квітня 2021, 09:40

Вранці 20 квітня у Вінниці, біля міської ради, зібралися батьки учнів. Вони прийшли на мітинг щодо дистанційного навчання.

Кілька десятків вінничанок почали збиратися о 9-й ранку біля будівлі Вінницької міської ради. Із собою принесли плакати.

Прийшли з вимогою відновити у школах Вінниці очне навчання. Кажуть, що «від дистанційного толку ніякого».

«Ми хочемо, щоб відкрили школи і діти пішли навчатися. В області усі вже навчаються, а Вінниця ще ні», – каже вінничанка.

Додають, що учням молодших класів треба навчатися у школах, а не вдома.

«Бажано, щоб дозволили виходити на навчання усім. Але якщо сильно бояться за епідемію, то хоча б щоб молодші вийшли в школу. Як молодші можуть нормально вчитися на дистанційному? В першокласників батьки по роботах, а вчитися майже неможливо. Чому все працює, а школи закриті?», – обурюється жінка.

За публічною безпекою під час мітингу слідкувала поліція діалогу.


Нагадаємо, на позачерговому засіданні Вінницької обласної комісії ТЕБ та НС прийнято рішення продовжити термін посилених обмежувальних протиепідемічних заходів після 19 квітня. Діятимуть заборони на проведення масових заходів, роботу кінотеатрів, дозволили працювати музеям за певних умов. Разом з тим, учні випускних 9 та 11 класів повернуться на навчання, інші вчитимуться дистанційно до 1 травня.

У Вінниці учні навчаються поки що дистанційно.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: мітинг дистанційне навчання батьки учні 
Матеріали по темі