Суспільство

У Вінниці більше 100 волонтерам вручили Подяки та державні нагороди

5 грудня 2022, 17:23

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Сьогодні у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відзначили тих, хто з перших днів повномасштабної війни росії проти України, допомагають армії та цивільним.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

«Це надихає не тільки народ України, але й ЗСУ. Усі ми пам’ятаємо як починалася ця війна, наскільки цінною була допомога волонтерів. Ми усі можемо долучатись до волонтерського руху: коли нас така велика і потужна спільнота, то, безумовно, разом – ми велика сила!», – каже начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.


«Волонтерство зняло будь-які межі, адже саме воно об’єднало різних людей за віком і професією заради спільної мети – нашої перемоги. Усі вдячні вам щосекунди за відданість справі та допомогу, яку ви забезпечуєте», – каже голова Вінницької облради Вячеслав Сколовий.

За активну благодійну і волонтерську діяльність, вагому і систематичну підтримку військовослужбовців, які захищають Україну від російської терористичної агресії, керівники області відзначили більше 100 волонтерів Подяками від обласної військової адміністрації та обласної ради, а також вручили державні прапори.

Під час заходу Юлії Вотчер вручили Почесний нагрудний знак від Головнокомандувача Збройних Сил України «За сприяння війську».
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОВА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: День волонтера нагороди 
Матеріали по темі