Місто

У Вінниці біля 29-ї школи будують спортмайданчик

28 липня 2021, 09:43

У Вінниці біля школи №29 будують спортивний майданчик. Там планують зробити футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчик. Будуть також глядацькі трибуни. Уже влаштовують основи, огородження та готують фундамент.

Про це повідомив у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Вимальовуються контури нового спортивного ядра. Вже влаштовують основи під футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики. Готують фундамент під глядацькі трибуни. Встановлюють огородження майбутнього комплексу та викладають плиткою тротуари.

Попереду ще облаштування інших зон та встановлення обладнання. Восени тут вже займатимуться діти. Можливо, це будуть і олімпійські чемпіони Підрядник запевняє: роботи йдуть за графіком.

Сучасний стадіон біля кожної школи. Маю велике бажання реалізувати цю мету для Вінниці. Нові повноцінні спортмайданчики за останні роки з'явились біля 12 закладів. А оновити різним чином спортивну базу вдалось для 30 з 37 шкіл, а також Палацу дітей та юнацтва. І зараз вже готуємо до втілення інші проекти комплексного перетворення застарілих стадіонів», – йдеться у повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спортивний майданчик школа Вінниця 
Матеріали по темі