Суспільство

У Вінниці біля «Книжки» встановлюють скульптури казкових героїв. Фото

2 вересня 2019, 13:17

У Вінниці біля «Книжки» встановили скульптури казкових героїв. Розташовані вони біля головного входу до обласного лялькового театру «Золотий ключик», який незабаром повинен переїхати з будівлі, що по вулиці Льва Толстого.

6 кам’яних скульптур незабаром встановлять на бетонні підставки.

Казкових персонажів створювали гончарі в Буші, що в Ямпільському районі. На початку літа там проходив фестиваль «Бушанська пектораль», під час якого учасники фесту і виготовили скульптури – жабу-царівну, Котигорошка, лисицю, П’єро, кіт тощо.

Також біля театру облаштовують дитячий майданчик.

В оновленому ляльковому театрі буде сцена та зала для вистав і кінофільмів на 213 місць, систему пожежної безпеки, електрику. Проект можна побачити ТУТ. Загальна кошторисна вартість проекту реконструкції складала 26 млн. гривень. Роботи фінансують з обласного бюджету.

Ляльковому театру «Золотий ключик» 82 роки. В закладі працює 18 акторів.

Раніше ми писали, що вінницький театр ляльок переїде в нове приміщення.

В жoвтні минулого року відбулася нарада щoдo «переїзду» Вінницькoгo академічнoгo oбласнoгo театру ляльoк «Зoлoтий ключик» у приміщення адмінбудівлі «Книжка». Ляльковий театр планують розмістити в актовій залі.

Як відомо, зараз Вінницький академічний обласний театр ляльок «Золотий ключик» зараз розташовується в будівлі, яка в комунальній власності міста, за адресою: Льва Толстого, 6. Раніше планували, що ляльковий театр розмістять в новобудові по вул. Констaнтиновичa, 45, але обласна рада, забудовник та місто не дійшли згоди щодо поділу земельної ділянки для облаштування стоянки та дитячого майданчика.

Читайте також: Театр ляльок у Вінниці: унікальні старовинні персонажі та сучасні герої. Фоторепортаж за лаштунками.

Вінниця.info

Теги: ляльковий театр фігура 
Матеріали по темі