Культура

У Вінниці біля музею Михайла Коцюбинського створять «Галявину Сонця та Мрій»

6 травня 2019, 15:17

8 у Вінниці на території музею Михайла Коцюбинського відбудеться фестиваль відкриття«Галявини Сонця та Мрій Михайла Коцюбинського». Початок о 13 годині. Клумбу біля садиби планують висадити барвистими квітами.

Про це повідомляють організатори на сторінці у «Фейсбук».

«Основна мета цієї події - створити на садибі музею «Галявину Сонця і Мрій» за допомогою кольорової палітри з висадженнямживих квітів у вигляді сонця на фоні неба та цікавих музичних подій. Привити учасникам свята любов до праці, рідної землі, до природи і всього живого на землі.

В програмі фестивалю концертна програма за участю учнів 2-3 класів ЗОШ № 14,вокального ансамблю «Душі криниця»Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинськогота студентів Вінницького транспортного коледжу», - зазначено у публікації.

В супроводі пісень та музики відбудеться засадження Сонячної клумби студентами, учнями та працівниками музею. Для школярів буде проведено інтерактивну екскурсію. Вінничан запрошують на свято.

Нагадаємо, що у Вінниці планують відремонтувати музей-садибу Михайла Коцюбинського: експозиції оновлять, а хатку, в якій жив письменник, укріплять.

Вiнниця.info

Теги: музей Центр історії Вінниці  
Матеріали по темі