Місто

У Вінниці біля РАЦСу встановили підземний сміттєвий майданчик. Фото

16 вересня 2019, 13:02

У Вінниці встановили підземний сміттєвий майданчик з роздільним сортуванням - на розі вул. Замостянської та вул. Острозького, неподалік вінницького РАЦСу.

За останній рік у Вінниці вже вдруге встановили такий майданчик. Як пілотний проект, минулого року підземні баки облаштували на розі вулиць Гоголя та Толстого.

Підземний майданчик розрахований на 6 боксів: 3 для вологих відходів та 3 для сухих. Поруч встановили вуличні світильники та камери відеоспостереження, які працюють від сонячних батарей.

Поруч біля контейнерів з обох боків встановили інформаційні таблички, на яких розписана детальна інструкція, як користуватися контейнерами. Повні баки блокуватимуться, а датчики повідомлятимуть про це службу вивезення сміття. Про наповненість контейнерів знатимуть і мешканці завдяки спеціальним індикаторам.

Встановлення таких баків добре сприймається мешканцями будинків, які розташовані поруч. Такі контейнери не дають запаху відходів, а також унеможливлюють розкидання довкола сміття.

Наступне місце, де заплановано облаштувати підземні баки – буде вулиця Мури, поруч з будинком №4.

Нагадаємо, на початку серпня вінничани зверталися до міської ради із проханням встановити підземні контейнери для збору сміття замість звичайних, біля багатоповерхового будинку №5, що по вулиці Ак. Ющенка. Теперішнє місце для збору сміття перебуває в незадовільному стані – неприємний запах, недостатня кількість сміттєвих баків, сміття розноситься довкола.

Вінниця.info

Теги: контейнер сміття 
Матеріали по темі