Місто

У Вінниці біля Центрального стадіону відремонтували волейбольний майданчик. Фото

13 серпня 2020, 09:16

У Вінниці біля Центрального міського стадіону відремонтували волейбольний майданчик. Це був один із проектів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив».

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Під час конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», проект набрав 2028 голосів. Автор проекту Євген Саричев зазначив, що на оновленому майданчику тепер можна проводити змагання європейського рівня.

«Ми тепер маємо майданчик європейського рівня. Тут дуже гарне багатошарове покриття, роботи проведено якісно, ми дуже задоволені результатом і отримуємо задоволення від занять. На цьому майданчику можна проводити змагання європейського рівня. Взагалі, наше місто на сьогодні є столицею волейболу. У Вінниці п’ять професійних волейбольних команд. У нас найбільше представництво команд у суперлігах, вищій лізі. Для професійних спортсменів такий майданчик дуже потрібний. З нами разом займається тренер збірної з Азербайджану по волейболу він підтвердив, що це поле дійсно європейського рівня.

Я був закордоном і бачив, яку активну участь там беруть люди в місцевому самоврядуванні, щоб реалізувати ті проекти, які потрібно саме їм. У нас люди ще не звикли до цього, але я пишаюсь тим, що я довів людям, що завдяки конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» ідеї можливо реалізувати», – каже Євген Саричев.

На новому майданчику для гри у волейбол зможуть тренуватись та проводити змагання всі охочі: як професіонали, так і аматори.

В рамках реконструкції спочатку влаштували бетонну основу, потім постелили поліуретанове покриття зі спеціальними амортизаційними властивостями. Зробили розмітку для волейбольного майданчика.

На глядацькій зоні постелили плитку ФЕМ, встановили лавки. Зробили закладні під волейбольну сітку.

Вінниця.info, фото ВМР

Теги: волейбол майданчик Бюджет громадських ініціатив 
Матеріали по темі