Місто

У Вінниці будують водогін та каналізацію до індустріального парку

16 травня 2019, 10:01

У Вінниці будують мережу водопроводу і каналізацію до індустріального парку. Комунікації та розвинута інфраструктура потрібні для функціонування заводів.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

«Вінницький індустріальний парк (ВІП) має важливе значення для розвитку економіки міста. Це – нові робочі місця для вінничан, підвищення інвестиційної привабливості Вінниці, збільшення доходів у бюджет міської об’єднаної територіальної громади.

Для функціонування заводів на території парку потрібна розвинута інфраструктура, у тому числі – й мережі водопроводу та каналізації. Наразі тривають роботи по будівництву системи водовідведення від індустріального парку по Немирівському шосе до вулиці Волошкової. Загалом тут передбачено прокладання 3,3 км мережі, наразі вже виконано 75%», - зазначено у повідомленні.

Паралельно виконуються роботи з будівництва водопроводу від вулиці М.Шимка до індустріального парку по Немирівському шосе. Виконано роботи на 90%, наразі прокладено 3,5 км труб водогону за бюджетні кошти та кошти інвестора. Залишається виконати реконструкцію 100 метрів мереж водопроводу із заміною засувок великого діаметру (Ø300-Ø500мм), яка буде проведена під час планової зупинки водопостачання мікрорайону Тяжилів.

Нагадаємо, що у Вінниці завод з виробництва холодильного обладнання «GreenCool», що розташований в індустріальному парку, запустив нову лінію виробництва.

У Вінниці збудують великий завод з виробництва лиж і спорядження. Компанія купила 25 га землі в індустріальному парку.

Вінниця.info, фото - із сайту ВМР

Теги: будівництво індустріальний парк 
Матеріали по темі