Суспільство

У Вінниці через аукціон продадуть автомобілі 14 людей, які мають великі борги за «комуналку»

20 травня 2019, 09:24

У державній виконавчій службі перебувають рішення на стягнення зі споживачів «Вінницяміськтеплоенерго» на суму 16 млн. гривень. Зокрема планують продати через аукціон 14 автомобілів. Таким чином погасять борг за отримані послуги перед комунальним підприємством.

«Серед споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» є чимало боржників. Загалом серед 95-ти тисяч абонентів є близько 20 тисяч, на рахунках яких накопичився борг від 100гривень і аж до 285 тисяч.

Підприємство постійно проводить роз’яснювальну роботу з боржниками. Якщо ж споживач відмовляється сплачувати заборгованість добровільно, юридично-договірна служба підприємства працює з такими злісними неплатниками в судовому порядку.

Після судового рішення, справи передаються в державну виконавчу службу, яка має повне право стягувати борг в примусовому порядку: обмежувати виїзд боржника за кордон,накладати арешт на майно, зокрема, навіть на автомобілі та нерухомість.

У рамках здійснення виконавчих дій на майно боржників може бути накладено арешт. Арешт майна здійснюватиметься державною виконавчою службою в рамках чинного законодавства.

Так, серед арештованого майна, яке підлягає вилученню, є 14 автомобілів, які планується реалізувати через аукціон з метою погашення заборгованості споживачів перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Крім транспортних засобів, арешт може бути накладено і на нерухоме майно, а також застосовуватися й інші передбачені законом обмеження», - повідомляє прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго».

Підприємство закликає споживачів вчасно розраховуватися за отримані послуги.

Вiнниця.info

Теги: тариф теплопостачання  
Матеріали по темі