Здоров‎’‎я

У Вінниці через коронавірус в реанімації знаходяться вісім пацієнтів у важкому стані

26 червня 2020, 10:40

Станом на ранок 26-го червня у Вінниці зареєстрували 1032 випадки захворювання на COVID-19. На стаціонарному лікуванні знаходяться 84 хворих. 56 з них – у першій міській лікарні, в тому числі 4 – з районів Вінницької області. В реанімації – 8 хворих у важкому стані, 5 з них – на апаратах СІПАП, 3 – на кисневих масках.

Про це повідомив 26-го червня під час позачергової сесії Вінницької міської ради мер Сергій Моргунов.

За повідомленням міського голови, на апаратах ШВЛ на сьогодні – жодного хворого. Одужали – 658 пацієнтів. На самоізоляції – 295. Хворіють – 360. В місті зафіксували 14 летальних випадків.

«Разом з тим, нам завжди потрібно пам’ятати, що недотримання соціальної дистанції, невикористання засобів індивідуального захисту може призвести до погіршення цієї ситуації. А доведення до ситуації, коли будуть заходи карантинні ще жорсткіші, ні з економічної, ні з психологічної точки зору не потрібно. Як, в принципі, і для всіх українців.

Просив би теж в своїй роботі звертати на це увагу і пояснювати своїм колективам і людям, і своїм виборцям щодо дотримання всіх протиепідемічних заходів», – звернувся до присутніх Сергій Моргунов.


Нагадаємо, станом на ранок 26-го червня на Вінниччині зафіксували 1788 випадків хвороби на COVID-19. За останню добу зареєстрували 35 нових інфікувань.

З 22-го червня перша міська клінічна лікарня знову почала приймати на лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Впродовж певного часу лікарня була перевантажена, і тому хворих возили до інших лікувальних закладів, в тому числі – до Калинівської районної лікарні.

Вінниця.info, фото на головну – ілюстративне

Теги: коронавірус захворювання Вінниця статистика Моргунов 
Матеріали по темі