Місто

У Вінниці черговий книжковий фестиваль «VinBookFest» переносять через загрозу поширення коронавірусу

7 вересня 2020, 14:23

П’ятий фестиваль «VinBookFest», який мав відбутися у Вінниці впродовж 11-13 вересня, переносять. Організатори зазначають, що захід не скасовують, але у зв’язку з ризиком поширення коронавірусу переносять. Орієнтовні дати фестивалю – перша половина жовтня, але це рішення не є остаточним і залежить від епідеміологічної ситуації в Україні.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці «VinBookFest».

«Фестиваль «VinBookFest», який мав відбутися з 11 по 13 вересня, НЕ ВІДМІНЯЄТЬСЯ, а переноситься, у зв'язку з ризиком поширення коронавірусу.

Орієнтовні нові дати фестивалю – перша половина жовтня, хоча це не вирішено остаточно і залежатиме від майбутньої санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні.

Оперативна інформація щодо нових дат проведення VinBookFest буде публікуватися на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах», – зазначають організатори фестивалю в своєму дописі.

Нагадаємо, на п’ятий вінницький «VinBookFest» мали завітати відомі українські письменники, серед яких Макс Кідрук та Дара Корній.

4 вересня міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу повідомив, що святкування Дня міста, заплановані на 11-13 вересня в різних мікрорайонах Вінниці, скасовують. Очільник міста зазначив, що у Вінниці обов’язково відбудуться святкування, як тільки ситуація із захворюваністю на COVID-19 стабілізується, та запропонував перенести заходи, присвячені Дню міста, в онлайн-формат.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: VinBookFes книжковий фестиваль перенесення коронавірус 
Матеріали по темі