Події

У Вінниці чоловік виловив з Південного Бугу 30 кілограмів товстолоба та ляща. Сума збитків – майже 6 тисяч гривень

14 грудня 2020, 15:21

14 грудня у Вінниці виявили чоловіка, який лісковими сітками виловлював рибу з Південного Бугу. У сітці знаходилося 31 кілограм риби – товстолоба і ляща. Сума завданих збитків – майже 6 тисяч гривень. На рибалку склали протокол.

Про це повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі.

«Близько 13 години виявлено порушника, який неодноразово здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову, а саме лісковими сітками. Цього разу рибалка також займався незаконним добуванням водних біоресурсів. У сітці знаходилась така риба: товстолоба – 19 екз. та лящ – 5 екз.

Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 31 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 5 695 грн.

На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районного суду», – повідомили у рибоохоронному патрулі.

Управлінні Держрибагентства у Вінницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просять повідомляти за вказаним номером телефону.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Вінницького рибоохоронного патруляф

Теги: товстолоб лящ вилов риби 
Матеріали по темі