Місто

У Вінниці чоловік вивантажив будматеріали та розмістив техніку на дитячому майданчику. Його оштрафували

17 серпня 2020, 17:35

17 серпня до Муніципальної варти поскаржилися вінничани, оскільки на дитячому майданчику по провулку Наскрізному місцевий житель вивантажив будівельні матеріали та розмістив техніку на дитячому майданчику, поки робив ремонт у своїй квартирі. Чоловік не мав відповідного дозволу, через що на нього склали адміністративний протокол.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Муніципальної варти міста Вінниці.

«Сьогодні до Муніципальної варти надійшла скарга стосовно використання території загального користування, власне, дитячого майданчику по провулку Наскрізному, в якості будівельного майданчику. Справа у тому, що громадянин організував розміщення там будівельних матеріалів і техніки, з ціллю здійснення ремонтних робіт у своїй квартирі, не потурбувавшись про отримання відповідних дозвільних документів, виданих у встановленому порядку Виконавчим комітетом ВМР. За такі неправомірні дії громадян отримав протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП», – йдеться в дописі Муніципальної варти.

Довідка

Порушення за статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1 360 гривень) і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1 700 гривень).


Нагадаємо, це вже не перша подібна ситуація у Вінниці. Раніше оштрафували вінничанина на вулиці Князів Коріатовичів, який вивантажував пісок на проїжджу частину.

Вінниця.info, фото – Муніципальної варти

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Муніципальна варта штраф будівельні матеріали будівельний майданчик дитячий майданчик 
Матеріали по темі