Місто

У Вінниці деякі муніципальні автобуси і маршрутки зменшили кількість зупинок. Перелік

19 березня 2020, 11:46

На період дії карантину «Вінницька транспортна компанія» змінила маршрути муніципальних автобусів та маршруток. Тепер вони не курсуватимуть за межі міської ОТГ.

«У зв'язку із обмеженням пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції з 18.03 по 03.04 на усій території нашої держави заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

Через це вимушено обмежені деякі маршрути міських автобусів у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі, оскільки вони виходять за межі Вінницької ОТГ», - інформують на сайті «Вінницький трамвай».

Зміни стосуються таких маршрутів

1. Автобус №19 «Вишенька - Немирівське шосе» - прямує по Немирівському шосе до зупинки «Завод холодильного обладнання» (Автосалон «Міцубісі»).

2. Автобус №27 «Залізничний вокзал - с. Лука Мелешківська» - прямує до зупинки «Вул. Хресна» (Міське кладовище).

3. Маршрутне таксі №5А «П'ятничани - с. Шкуринці» - прямує до зупинки «Вул. Миколаївська» (ТЦ «Барбара»).

4. Маршрутне таксі №8А «МПМ «Зоря» - с. Вінницькі Хутори (вул. Зелена)» - прямує до зупинки «Вул. Бучми (ліс)» (магазин «Пролісок»).

5. Маршрутне таксі №10А «Корея – Агрономічне» - прямує до зупинки «Об'їзна дорога (Гніванське шосе)».

6. Маршрутне таксі №11Б «Корея - Пирогово - Барське шосе (Садове)» - прямує до зупинки «Об'їзна дорога (Барське шосе)».

7. Маршрутне таксі №16А «Вінницяоблводоканал - Барське шосе (Медмістечко)» - прямує до зупинки «Об'їзна дорога (Барське шосе)».

Нагадаємо, що у Вінниці збільшать кількість громадського транспорту, щоб в салонах було менше людей.

З 12.00 години 18 березня до 3 квітня призупинили пасажирські перевезення на залізниці, на міжміських, міжобласних та внутрішньообласних автобусних маршрутах.

Вінниця.info

Теги: транспорт ВМР ОДА карантин коронавірус 
Матеріали по темі