Суспільство

У Вінниці для дітей-переселенців провели майстер-класи з малювання та авіамоделювання

20 травня 2022, 14:02

У Вінниці від центру VinSmart для дітей-переселенців провели творчі майстер-класи з малювання та авіамоделювання. Діти власноруч створювали моделі літаків та вчились малювати бузок за допомогою пензлів та ватних паличок.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Колектив Центру постійно проводить роботу із дітьми, що оселились у Вінниці, втікаючи від війни. Викладачі завжди підбирають різні техніки малювання, щоб відвідувачам гуртків було цікаво.

«Колись таке моделювання було доступним тільки дорослим людям з інженерною освітою. Але потім в дитячих магазинах з’явились різні моделі літаків, які можна було зібрати самому. Зараз для створення моделей не обов’язково купувати готовий набір, сконструювати апарат можна з нуля, використовуючи фантазію та досвід викладача гуртка з авіамоделювання», - каже викладач гуртка Микола Собчук.

«Після того, як діти виготовили моделі літачків, вони одразу спробували їх запустити. Змагались чий пролетить довшу відстань», – зазначив директор мережі КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира.

«Творчі заняття сприяють розвитку здібностей дітей, розкривають творчий потенціал. Також – дають можливість навчитись нових технік, відпочити, поспілкуватись і повірити у свої можливості», – каже начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: діти-переселенці майстер-класи активності Вінниця 
Матеріали по темі