Суспільство

У Вінниці для молодших класів продовжили канікули до 30 жовтня. Для учнів середньої школи запровадять дистанційне навчання

23 жовтня 2020, 14:28

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС, на наступному тижні для Вінниці знову встановили «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, який вимагає дотримання певних обмежень у роботі закладів у сфері освіти. Через це в місті вирішили для учнів 1-4-х класів продовжити канікули до 30 жовтня, а для учнів 5-11-х класів ‒ організувати дистанційне навчання.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

«Враховуючи постанову Головного державного санітарного лікаря України 22.08.2020 р. № 50, п. 3.1 та стрімкий ріст захворюваності, осінні канікули для учнів 1-4-х класів будуть продовжені по 30 жовтня 2020 року включно.

Для учнів 5-11 класів з 26 по 30 жовтня має бути організований освітній процес з використанням дистанційних технологій згідно з затвердженим розкладом навчальних занять», ‒ йдеться в повідомленні.

З протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, в Кабміні раніше повідомляли, що канікули рекомендують організувати з 15 до 30 жовтня. Після цього можливе переведення учнів на дистанційне навчання.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ ілюстративне

Теги: школа діти дистанційне навчання канікули карантин коронавірус 
Матеріали по темі