Місто

У Вінниці до кінця травня з’явиться ще два тролейбуси VinLine

19 квітня 2021, 10:20

У Вінниці до кінця травня випустять на лінію ще два тролейбуси VinLine. Їх вже збирають у Вінницькій транспортній компанії – надійшли кузови першої комплектності та потрібні агрегати. Згодом, після випробувань, машини вийдуть на лінію.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Поряд з такими характеристиками, як енергоощадність та безпечність в експлуатації, ці тролейбуси матимуть ще одну важливу перевагу. Вони будуть оснащені системою автономного ходу. Тож можуть опустити «роги» і їхати без контакту з дротами 20 км. Завдяки м'якшій підвісці матимуть більш плавний хід, що відчують пасажири. Окрім того, тролейбуси низькополі.

Новий транспорт пустимо по маршруту 12а «Гніванське шосе – Немирівське шосе». Це дозволить зменшити інтервал руху, і більше пасажирів зможуть користуватися цим напрямком. Надалі визначимо маршрути для наступної партії тролейбусів», – йдеться в дописі.

У попередні роки, Вінниця поповнила свій парк шістьма тролейбусами.


Нагадаємо, 26 березня було схвалено рішення про залучення кредитних ресурсів у розмірі 35 млн грн на виготовлення 5 тролейбусів VinLine, які збираються на базі КП «Вінницька транспортна компанія» і коштують значно дешевше, ніж пропозиції на первинному ринку електротранспорту.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: тролейбус VinLine 
Матеріали по темі