Суспільство

У Вінниці до порятунку та лікування тварин долучився лікар, що евакуювався з Ізюму

23 червня 2022, 11:50

Лікар-переселенець з Ізюму працевлаштувався у Вінниці. Тепер рятує тварин у місцевому притулку.

Про це повідомляється на сторінці Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Сьогодні Євген лікує тварин у вінницькому притулку. Ще місяць тому допомагав рятувати людей з пораненнями у рідному Ізюмі.

Попри постійні варварські обстріли Євген залишався у місті до останнього. До війни працював ветеринаром, але вимушено перекваліфікувався на хірурга – надавати медичну допомогу просто не було кому. Довелось оперувати поранених, діставати уламки осколків, накладати шви…

А ще, як і багато українців, став волонтером: на власній автівці розвозив гуманітарну допомогу.

«Мені зателефонував знайомий і сказав: у тебе 15 хвилин, щоб зібратись і виїхати з нами в евакуаційній колоні», - Євген пригадує, як вибирався з Ізюма. - Взяв лише свого кота та собаку і разом зі знайомою стали в колону на виїзд».

Дружина – вінничанка, тому іншого варіанту, куди їхати, не було. Вона з маленькою дитиною перебралась до батьків раніше. Тепер – родина нарешті разом.

Євген радий, що на новому місці вдалося знайти роботу за фахом. Не припиняє і волонтерити - збирає передачі на рідну Харківщину, там особливо бракує ліків.

У Вінниці родина почувається спокійно. Але чекають, коли разом зі своїми домашніми улюбленцями зможуть повернутися додому. Перемога буде, упевнений Євген, а далі – треба відновлювати країну.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікар ветеринар переселенці 
Матеріали по темі