Місто

У Вінниці дозволили працювати СТО, ветлікарням і магазинам ритуальних послуг

21 березня 2020, 12:09

21 березня міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення дозволити функціонування станцій технічного обслуговування автомобілів, враховуючи, що у вінничан є така потреба, та потрібно обслуговувати спецтранспорт (швидкі, комунальна техніка тощо). Також працюватимуть магазини мобільного зв’язку (крім магазинів побутової техніки).

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Так само й автомобільні мийки, зоомагазини, ветеринарні аптеки та клініки, магазини ритуальних товарів. А також – газетні кіоски, де здійснюється продаж проїзних квитків.

«Але я наголошую, що ці заклади можуть працювати лише за умови проведення дезінфекційних заходів, наявності засобів індивідуального захисту у персоналу та знаходження в приміщенні не більше одного відвідувача, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Проїзні квитки людям потрібно купувати – але нехай це здійснюється без доступу всередину, там є віконця. Щодо автомобільних мийок, необхідно обов’язково від водіїв вимагати, щоб вони були у захисних масках та рукавичках».

Що стосується квіткових магазинів, то їм дозволили роботу в режимі адресної доставки без доступу в середину приміщень. Директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук зазначила, що підприємцям, які здійснюють таку торгівлю, варто залишити на дверях номер мобільного телефону для замовлень. У такому випадку продавець має можливість знаходитися всередині, а покупець – зателефонувати і повідомити, що хоче придбати. Товар йому мають винести.

Під час засідання комісії також повідомили, що на вулиці людям будуть міряти температуру. У випадку підвищення – в лікарню.

У Вінниці скасували пільговий проїзд для пенсіонерів у години-пік. З понеділка продуктові ринки працюватимуть до 14-ї години, «домашню молочку» заборонили продавати.

Нагадаємо, що у Вінницькій області не підтвердили 13 підозр на COVID-19, дослідження ще 2-х триває.

Вінниця.info

Теги: коронавірус карантин 
Матеріали по темі