Суспільство

У Вінниці енергетики відключили водоканал від світла

9 жовтня 2019, 11:37

Як повідомляє прес-служба «Вінницяоблводоканал», 9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Причина – борги, які комунальне підприємство має перед енергетиками.

«Поточної заборгованості перед «Вінницяобленерго» КП «Вінницяоблводоканал» не має. Є борг попереднього періоду, і сьогодні, 9 жовтня, у рамках угоди реструктуризації , «Вінницяоблводоканал» перерахував енергетикам 5 млн гривень , які на сесії виділила Вінницька міська рада.,В даний час ведуться перемовини щодо відновлення електропостачання ВНС», – повідомляє прес-служба.

Раніше ТОВ «Енера Вінниця» хотіло зупинити подачу струму на водоканал 4 жовтня. Але депутати міської ради проголосували за виділення 5 мільйонів гривень на погашення заборгованості.

Нагадаємо, що 19 вересня у міській раді відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами засідання комісії було ухвалено рішення: заборонити відключення від електроенергії водоканалу, за тиждень разом з обласною радою, сесія якої відбудеться 26 вересня, та облдержадміністрацією знайти механізми фінансової підтримки цього підприємства та налагодити контроль за його господарською та фінансовою діяльністю.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: водоканал енергетики 
Матеріали по темі