Місто

У Вінниці фасад Центрального автовокзалу почали обшивати сучасним матеріалом із алюмінію. Фото

17 серпня 2019, 13:36

Вінницький Центральний автовокзал, що по вулиці Київська, почали обшивати сучасним матеріалом з алюмінію. На фасаді вже встановили вікна. Ремонтні роботи також тривають у середині зали очікування. Наразі встигли обкласти світло-молочного кольору плиткою вхід з боку платформ.

«Здивувало електронне табло. А ще, каси з продажем квитків на міжнародні сполучення. Вони виглядають дуже пристойно. А от каси міжрегіонального та приміського сполучення все у тому ж варіанті, які були при Радянському союзі. Сподіваюся, що не забудуть у приміщенні встановити і вбиральню. Бо бігати у той, що на вулиці, далеко і незручно. Я так розумію, що у Вінниці ставлять великі сподівання саме на міжнародні сполучення, тому про туалет мають подумати чи не одразу. Бо того вимагають європейські норми», - каже пасажирка рейсу Вінниця – Калинівка Катерина Глушко.

Як вже розповідав голова правління Вінницького обласного підприємства автобусних станцій Олександр Швачій, проведуть реконструкцію і всередині вокзалу: оновлять каси, впорядкують зони для кафе, пофарбують лавки для очікування.Усі роботи мають завершити до кінця літа. Щодо автобусних зупинок, то зі слів Олександра Швачія, їх відремонтують вже наступного року.

За словами Олександра Швачія, залишається питання впорядкувати роботу таксистів або зробити тут три міжнародні платформи для автобусів. Оскільки кількість міжнародних рейсів щомісяця у Вінниці збільшується.

Весь ремонт здійснюється за рахунок Вінницького обласного підприємства автобусних станцій.

Вінниця.info

Теги: Вінниця ремонт автовокзал 
Матеріали по темі