Культура

​У Вінниці фестиваль сала перенесли на наступний рік через погіршення епідситуації

28 вересня 2021, 14:44

Фестиваль вінницької гастрокультури «проСАЛО і доСАЛА» планували провести 9-10 жовтня із залученням місцевих шеф-кухарів, рестораторів, виробників та майстрів. Проте, через погіршення епідеміологічної ситуації і запровадження додаткових карантинних обмежень у місті не можливо вповні втілити концепцію гастрофестивалю, адже це може негативно вплинути на комфорт та безпеку учасників. Саме тому організатори фестивалю вирішили перенести захід.

Це підтвердила редакції Вінниця.info у телефонній розмові і одна із організаторів заходу Олена Павлова.

«В умовах ковіду щось прогнозувати неможливо. Фестиваль наступного року буде, але коли саме ми його проведемо говорити зарано. Ми живемо в умовах, коли все змінюється погодинно. Будемо стежити за тим, як буде прогресувати в Україні ковід інфекція, як буде проводитись вакцинація», - каже співорганізатор Олена Павлова.

Розуміючи низький відсоток вакцинації серед населення станом на кінець вересня, організатори не можуть вимагати від усіх охочих відвідати фестиваль наявність сертифікатів або вводити просторові обмеження, що різко зменшить доступ до майданчиків. Водночас ініціатори фестивалю закликають усіх не вагатися та пройти повний курс щеплення від COVID-19, аби мати змогу підтримувати нормальне економічне життя Вінниці і всієї країни. Саме від спільної відповідальності громадян залежатиме можливість проведення цікавих культурних і гастрономічних подій у майбутньому.

Команда організаторів продовжує роботу з підготовки першого фестивалю «проСАЛО і доСАЛА» для проведення в новому, 2022 році. Тим часом вінничани та гості міста зможуть скуштувати цікаві локальні страви та найкраще у світі вінницьке сало в ряді закладів-партнерів фестивалю, про що буде повідомлено додатково на сторінках фестивалю у Facebook та Instagram.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото з мережі Інтернет

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Фестиваль сала 
Матеріали по темі