Суспільство

У Вінниці Головнокомандувач ЗСУ офіційно представив нового командувача Повітряних Сил. Фото

17 серпня 2021, 17:12

У Вінниці представили нового командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майора Миколу Олещука. На офіційну церемонію прибув Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-майор Валерій Залужний. Вона тривала на плацу штабу Командування Повітряних Сил ЗС України.

Про це повідомляє військове видання АрміяInform.

«Головнокомандувач подякував генерал-полковнику Сергію Дроздову за сумлінну службу та значний особистий внесок у розвиток Повітряних Сил, забезпечення обороноздатності України, а також вручив йому почесний нагрудний знак «За досягнення у військовій службі» І-го ступеня», - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, що 9 серпня Президент України під час відвідання острова Зміїний представив новопризначених командувачів у Збройних Силах України. Зокрема, на посаду командувача Повітряних сил

Довідка:

Микола Миколайович Олещук народився у м. Луцьк у 1972 році. Закінчив Військове житомирське вище училище радіоелектроніки ППО у 1994 році. Освіту оперативно-тактичного рівня здобув у Харківському військовому університеті у 2004 році. Освіта оперативно-стратегічного рівня — Національний університет оборони України у 2010 році.

Військову службу розпочав у Кам’янці-Бузькій на Львівщині. Пройшов шлях від начальника розрахунку радіотехнічної батареї зенітного ракетного дивізіону С-300 — до командира зенітної ракетної бригади.

Далі проходив службу в місті Одеса на посаді командира зенітної ракетної бригади, заступника начальника штабу повітряного командування «Південь», заступника начальника штабу Командування Повітряних Сил, начальника штабу — заступника командувача повітряного командування «Схід» Повітряних Сил Збройних Сил України.

Микола Олещук неодноразово брав участь у проведенні АТО, а також залучався до виконання завдань у рамках операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця офіційне представлення командувача Повітряних Сил Збройних Сил України 
Матеріали по темі