Місто

У Вінниці гондолу «Джульєтту» відправили на зимову «консервацію»

9 листопада 2021, 16:44

На початку листопада закінчився сезон водних прогулянок на оригінальному водному транспорті – гондолі «Джульєтті». Сьогодні, 9 листопада, власник гондоли відправив її на зимову «консервацію».

Від пабу «Вінницька реберня» гондола рушила Південним Бугом до пляжу Хімік. Там на вінницьку «Джульєтту» чекав евакуатор, який має доставити її у село Майдан-Чапельський.


За словам Віталія Гуменюка, взимку майстри будуть займатися ремонтом гондоли.

«Гондола буде зимувати у Майдані-Чапельському. Там знаходиться база наших столярів, які регулярно реставрують гондолу. Якраз взимку вони будуть мати час, тому займуться «Джульєттою». Майстри реставруватимуть ті місця, де може фарба «вздулась», десь треба щось підфарбувати.

Весною ми будемо готові до сезону вчасно. Наша гондола буде у найкращому вигляді», – розповів Вінниця.info Віталій Гуменюк.


Журналістці Вінниця.info вдалося теж прокататися на гондолі. Ми пропливали під Київським мостом. А також на згадку зробили кілька кадрів з Південного Бугу.

На зупинці – пляж «Хімік» уже чекали люди, які мали доправити гондолу в майстерню.

Кілька чоловіків, взявши в руки гондолу, перенесли її з води на причіп.

Пан Віталій додав, що цього сезону на гондолі прокаталися понад 500 людей. Серед них були також зірки – гурт Go_A, який приїжджав до Вінниці виступати на День міста, Євген Синельников, який приїжджав до Вінниці знімати авторську програму, а також Pianoboy.
Нагадаємо, у Вінниці, в 2018 році, на воду спустили першу гондолу «Джульєтту». Вона належить родині Гуменюків, які орендують на набережній баржу, переобладнану під паб.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гондола 
Матеріали по темі