Місто

У Вінниці готуються до реконструкції парку «Хімік». Зрізають аварійні дерева

23 лютого 2021, 10:37

У Вінниці розпочали підготовчі роботи до реконструкції парку «Хімік». На сьогодні там зрізають аварійні дерева, що були промарковані ще минулоріч. Загалом буде видалено 33 дерева.

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці депутат Вінницької міської ради Віктор Перлов, перший етап підготовчих робіт передбачає часткове видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень. Під видалення потрапляє менше 10% дерев (біля 30 шт.). У жовтні минулого року вони були відмічені фарбою та яскравою стрічкою.

«Чому з цього почали? Роботи вимагають важкої техніки, тому краще їх зробити до благоустрою території, щоб не пошкодити його результати», – зазначає депутат у своєму дописі.

Натомість, за словами Віктора Перлова, проєкт реконструкції передбачає висадку 77 нових дерев.

Як повідомляють на сторінці у Facebook Дослідницького урбан-проєкту «Хімік», загалом під час дослідження в парку виявили 327 дерев. Видалити планують лише 33, які перебували в аварійному стані та були пошкоджені омелою.


Нагадаємо, в червні минулого року повідомили, що реконструкцію парку «Хімік» почнуть з облаштування зовнішнього освітлення. На громадських слуханнях у червні 2019 року були затверджені зміни до детального плану території, після чого в місті перейшли до розробки проєктно-кошторисної документації.

Того ж року у Вінниці представили фінальну концепцію парку «Хімік», над якою працювали урбаністи трьох команд і місцеві мешканці. Врешті, основою для майбутнього перевтілення локації став проєкт одеситів. Він передбачає створення оригінальної «лавки добросусідства», кількох дитячих майданчиків, спортивної зони та встановлення тренажерів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Віктора Перлова та Дослідницького урбан-проекту «Хімік»

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: парк "Хімік" дерева реконструкція Віктор Перлов 
Матеріали по темі