Місто

У Вінниці ініціювали громадське обговорення щодо присвоєння Центру «Гармонія» імені Раїси Панасюк

5 квітня 2019, 17:03

Відповідно до процедури, передбаченої законодавством, Вінницька міська рада ініціює громадське обговорення щодо присвоєння комунальному закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк.

Документ опубліковано на сайті міської ради.

Громадські слухання проведуть о 18.00 годині 15 травня в приміщенні комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

Нагадаємо, Раїса Василівна Панасюк була головою правління ГО «Гармонія» та ініціаторкою заснування у Вінниці центру реабілітації людей з інвалідністю «Гармонія». Вона реалізувала у місті проект зі створення служби перевезення людей на візках. Була уповноваженою з прав людей з інвалідністю Кабінету Міністрів України.

З 2005 року за ініціативи Раїси Панасюк у Вінниці розпочали системну роботу щодо створення доступного середовища для людей з інвалідністю. За її ініціативи в 2008 році затверджено програму «Місто Вінниця – зручне для всіх».

В 2017 році Раїсі присвоєно звання Почесного громадянина Вінниці.

В 2017 році присвоєно звання «Заслужений працівник соціальної сфери».

Раїса Панасюк народилась в селі Осична Хмільницького району на Вінниччині. Її батько був механізатором, мати працювала в колгоспі. Раїса здобула вищу освіту в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка на факультеті журналістики. Друга вища освіта - інститут «Україна» за фахом – психолог. 2016 року – аспірантка вінницького державного педагогічного університету.

5ca7609079da9.jpg

Вiнниця.info

Теги: Назви ініціатива Раїса Панасюк 
Матеріали по темі