Культура

У Вінниці художники встановили рекорд України, разом з ними малював Бронюк. Фото

13 червня 2019, 14:06

Уперше в Україні 15 відомих митців з шести країн світу разом з 15 юними вінницькими художниками разом намалювали картину «Енергія добра». Роботу продадуть з аукціону, а вилучені кошти підуть на закупку матеріали для Вінницької художньої школи.

«Досвідчені художники спілкуються з випускниками Вінницької художньої школи. Також основною метою є збір коштів і залучення їх на благодійність для розвитку мистецтва

Перед цим, з початку нового навчального року, картина буде презентована у 15 навчальних закладах міста Вінниці як заохочення до благодійного збору коштів на потреби дітей, які навчаються у цих закладів, але не мають можливість придбати якісне шкільне приладдя, зокрема для малювання», - розповіла координатора проекту «Кращий художник/The best artist 2019», «Міс Вінниця 2019» Марина Сотник.

Сьогодні на площі перед «Універмагом» також встановили рекорд України. Представник Книги рекордів Володимир Козюк пояснює, що відомі у світі художники створювали картину разом з вінничанами та юними митцями – в цьому й особливість полотна.

Доєднався до встановлення рекорду і лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. Розказав, що має першу освіту саме художника, тому мистецтво для нього дуже близьке.

«Ми дуже давно дружимо з Володимиром Козюком і мені подобається те, що він робить. Багато цікавих акцій та заходів. Це ті речі, які сьогодні наповнюють наше суспільство добром. Вони залишають хороші емоції, сіють позитив», - додав музикант.

Відомі художники та юні митці по черзі підходили до полотна, залишаючи там кольорові мазки. Хтось малював квіточки і комах.

Вiнниця.info

Теги: рекорд художники  
Матеріали по темі