Суспільство

У Вінниці командувач Повітряних Сил зустрівся з командором Посольства Великої Британії

22 січня 2020, 15:33

У Вінниці командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов зустрівся з новопризначеним аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні командором Тімоті Вудзом. Вони обговорили організацію та проведення спільних навчань, обмін офіцерами й кадетами для профільного навчання, військово-технічну допомогу та багато інших питань двостороннього військового співробітництва.

Про це повідомляє вісник Міністерства оборони України АрміяInform.

«Ми високо цінуємо військове співробітництво з Великою Британією й дякуємо за постійну підтримку нашої держави, зокрема Повітряних Сил, у протидії агресору, — зазначив генерал-полковник Сергій Дроздов. — Постійна двостороння співпраця у проведенні спільних навчань, матеріально-технічна допомога, заходи з колективної та індивідуальної підготовки українських військових — зразок міцних відносин. І я впевнений, що обсяг та завдання цієї співпраці надалі лише розширюватимуться».

Крім того, генерал-полковник Сергій Дроздов нагадав: щороку найкращому випускнику Харківського національного університету Повітряних Сил вручають «Меч дружби», дарований представником королівської родини принцом Майклом Кентським. Тож командувач ПС запросив командора Тімоті Вудза і цього року на випуск у Харків, аби він вручив цю відзнаку.

Під час брифінгу британських гостей ознайомили з поточним станом і перспективами розвитку Повітряних Сил з урахуванням досвіду участі в операції Об’єднаних сил. Зі свого боку Тімоті Вудз подякував українцям за чудову презентацію та запрошення на випуск офіцерів ХНУПСу. Він зауважив, що вже дав завдання знайти й опрацювати напрямки можливого поглиблення співробітництва між ПС ЗСУ та ВПС Великої Британії.

«Співпраця між нашими країнами більше зосереджена на Сухопутних військах та Військово-Морських Силах. Але сподіваюся, що цю ситуацію виправимо. Ми вже працюємо над розвитком практичної частини занять у межах тренувальної місії «Орбітал» у частині Повітряних Сил. Для цього командирська група вже посилена офіцером Королівських ВПС. Також я ініціював питання забезпечення перельоту українських льотчиків для участі в авіашоу RIAT у Британії».

Тімоті Вудз відзначив високий рівень підготовки курсантів, які навчаються у Королівському коледжі військово-повітряних сил.

«Нещодавно навчання завершили два українські курсанти, один з них отримав шаблю найкращого іноземного слухача. Цього року плануємо прийняти трьох ваших курсантів».

Нагадаємо, що під час святкування Дня Повітряних Сил над Вінницею пролетіли бойові винищувачі і транспортна авіація.

Вінниця.info

Теги: військові Повітряні Сили 
Матеріали по темі