Суспільство

У Вінниці люди на кілька тижнів залишили кота самого в квартирі. Відео

19 вересня 2019, 14:18

Безсонні ночі під котячий крик. Так уже три тижні живуть мешканці однієї з вінницьких висоток. А все через те, що нові сусіди залишили в квартирі тварину саму. Кота намагалися витягнути з квартири, приманивши сосискою, однак пухнастий не реагує.

Мешканці будинку забили на сполох і звернулися до зооволонтерів.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

«Люди поїхали, залишили собі кицьку і все. Краще б просто випустили її на вулицю і вона мала шанс на життя», – каже Вікторія Гаврилюк, зооволонтерка.

Вікторія з мамою намагаються нагодувати кота через шпаринку дверей сухим кормом так само і напувають тварину.

Люди покликали на допомогу поліцію. Старша до будинку пані Ірина розповідає, що мали схожу історію в цій самій квартирі, але тоді бранкою була старенька бабуся. Але потрапити до квартири рятувальники не могли дістатись до квартири, оскільки не мають права. Знайшли племінника жінки, щоб він надав право.

Люди розповідають, що днями бачили, як до квартири приходила жінка, але поспілкуватись не встигли. Вона швидко зникла знову залишивши кота господарювати самого.

«В межах закону потрібно встановити особу, яка залишила тварину в небезпечному стані та притягнути до відповідальності. На даний момент невідомо, хто там живе – просто молоді люди, які приходяться померлій бабусі внуками чи племінниками. Ніяких даних про них нема», – зазначає інспектор патрульної поліції Ігор Кременюк.

Люди також викликали рятувальників. Вони дісталися до вікна, що на 4-му поверсі, щоб виманити кота. Втім, він не реагував, навіть на сосиску.

Сусіди написали заяву до поліції. сподіваються, там допоможуть визволити кота і повернути тишу та спокій.


Вінниця.info

Теги: кіт квартира рятувальники 
Матеріали по темі