Місто

У Вінниці міська рада відповіла на петицію про «жахливу якість проведення робіт» на Замостянській

15 березня 2019, 13:54

15 березня Вінницька міська рада відповіла на петицію, в якій просили усунути недоліки в реконструкції вул. Замостянської, провести перевірку по факту можливого «відмивання коштів» через жахливу якість проведених робіт. Мерія зазначає, що всі роботи виконували згідно встановлених норм, до того ж, ремонт дорожнього покриття продовжать цієї весни. Всі зауваження будуть усунуті при настанні сприятливих погодних умов та враховані в подальшій реконструкції ІІ черги.

«…Асфальтне покриття правої проїзної частини нижче лівої, оскільки непарний бік проїжджої частини заасфальтовано нижнім шаром асфальту, враховуючи можливість просадки основи дорожнього покриття в зв’язку з перекладанням інженерних мереж побутової каналізації, яка безпосередньо проходить по смузі дорожнього руху. Для дотримання норм та технологій укладання асфальтобетонного покриття з уникненням можливих просадок роботи по влаштуванню верхнього шару по непарній частині вул. Замостянської заплановано виконати в 2019 році при настанні сприятливих погодних умов.

Відповідно до проектно-кошторисної документації роботи по встановленню нових бетонних бортових каменів на заміну старих природних (гранітних) бортових каменів не передбачалися. Це пов’язано з тим, що природні бортові камені мають досить міцну структуру та є довговічними, а також на 54% економлять кошти на виконання роботи по влаштуванню бортових каменів в порівнянні з новими бетонними.

Територія біля будинку побуту не входила в межі проекту, тому плитка там залишилася стара.

Розміщення лав з USB портами для зарядки електронних пристроїв виконувалося відповідно проектно кошторисної документації, в якій було враховано доцільність влаштування лав з USB портами в тих чи інших місцях.

5c8b92edc205f.jpg

Зелені насадження висаджені відповідно «Обов'язкових вимог до робіт з вуличної посадки дерев та чагарників у м. Вінниця» та розробленої проектно-кошторисної документації. Дерева посаджені з висотою стовбура до крони відповідно Європейським стандартам. Для закріплення висаджених рослин використані кілки для захисту молодого дерева від пошкодження та надання прямого росту.

Влаштування металевих решіток не є обов'язковим елементом. Дана технологія застосовується в місцях з звуженим тротуаром, що в даному випадку не є проблемою.

Влаштування решіток значно збільшує вартість виконання робіт та їх обслуговування в подальшому. Враховуючи зазначене питання влаштування решіток для накриття місць посадки дерев, не передбачалися проектно-кошторисною документацією.

Роботи з реконструкції площі біля РАГСу не входили в межі проекту реконструкції вул. Замостянської.

Варто зазначити, що реконструкції вулиці Замостянської та проспекту Космонавтів - різні за складністю робіт проекти, так як на вул. Замостянській виконувалися роботи з прокладання зливової каналізації, побутової каналізації, мереж водопостачання, тепломережі, низькоструменевих мереж та перевлаштування трамвайних колій. Тому порівнювати такі об’єкти не є доцільним», - йдетьсявідповіді на петицію.

Раніше ми писали, що на оновленій Замостянській з’явилися «підвісні» світильники.

Нагадаємо, що в січні на Замостянській встановили оригінальні лавочки, що можуть вмістити 4-6 осіб. У залізний каркас вбудовані USB-входи – по два з кожної сторони. Вони призначені для підзарядки мобільних телефонів, планшетів та інших гаджетів. Є також бездротовий зарядний пристрій круглої форми.

В листопаді на Замостянській висадили 210 дерев. Реалізовувати проект будуть протягом двох років. Перший етaп включaв реконструкцію нa ділянці від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценкa, другий – від Стеценкa до Стрілецької. Кошторисна вартість капремонту – 79 мільйонів 889 тисяч гривень.

Вiнниця.info

Теги: петиція ВМР Замостя  
Матеріали по темі