Суспільство

​У Вінниці молодь долучилась до всеукраїнської акції «Великдень для Героїв»

5 травня 2021, 16:10

5 травня на Майдані Небесної Сотні у Вінниці вшановували героїв Небесної Сотні. Акцію «Великдень для Героїв» Національний музей Революції Гідності та родини Героїв Небесної Сотні започаткували у 2017 році. За роки свого існування вона стала всеукраїнською.

Про це повідомляється на сайті ОДА.

Ідея акції – щороку збирати разом родини Героїв Небесної Сотні, рідних героїв російсько-української війни, військових, волонтерів, відомих громадських й культурних діячів, народних майстрів і митців.

«Герої живуть до тих пір, поки про них пам’ятають. Під час Великодніх свят учасники акції розписують писанки, виготовляють паперові крашанки з патріотичними написами та кладуть їх до пам’ятних знаків Героїв Небесної Сотні, загиблих героїв АТО і до їх могил на кладовищах», - зауважує мати Героя Небесної Сотні Зоя Шимко.

Цьогоріч, внаслідок пандемії та карантинних обмежень, формат акції дещо змінений: до неї було залучено обмежену кількість учасників.

Учні Вінницького вищого професійно-технічного училища сфери послуг разом з викладачами вшанували пам'ять Героїв під час пам’ятного мітингу та прикрасили писанками скульптурну композицію «Дерево Свободи». Продовжили акцію на Алеї Героїв, куди поклали пасочки та писанки.

До акції долучились керівники профільних департаментів області та міста, громадські активісти, матері загиблих Героїв: Тетяна Майборода – мати Героя України Дмитра Майбороди, мати Героя Небесної Сотні Зоя Шимко та мати загиблого бійця Віталія Білоуса Людмила Білоус.

У традиціях Великодня матері Героїв частували учнів - учасників акції солодкими смаколиками та робили спільні фото на згадку.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ОДА

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: акція "Великдень для Героїв" 
Матеріали по темі