Місто

У Вінниці монтують найбільшу у місті зарядну станцію для електрокарів. Фото

19 липня 2019, 11:08

У Вінниці, біля торгово-розважального центру по вулиці 600-річчя почали монтувати найбільший у місті парк для зарядки електромобілів. Він розрахований на обслуговування одночасно шістьох машин.

«Встановлюються зарядки різних типів, які підійдуть до будь-якого електрокару. Також представимо дві експрес-зарядки, які будуть працювати на платній основі. Решта зарядок будуть безкоштовними. Від нуля до ста поповнити машинку електроенергією можна за три години», - розповідає Вінниця.info Ірина Селезньова. Її компанія займається встановленням автомобільних електрозарядок у Вінниці.

Селезньова також зауважує, місце під зарядний парк виділено лише для електромобілів які заряджаються. Паркуватися іншим автівкам там заборонено.

«За новим законом, на місцях для зарядки електромобілів, паркуватися неможна. Аби це було всім зрозуміло, встановлюються відповідні знаки. Стояти будуть лише ті, хто заряджається. Зарядився - поїхав», - підкреслює Ірина.

Відкриття найбільшої у Вінниці зарядної станції для електрокарів заплановано через місяць.

У місті наразі працює близько 40-ка зарядних станцій, половину з яких встановила компанія Селезньової спільно із однодумцями.

Нагадаємо, у центрі Вінниці встановили безкоштовну зарядну станцію для електромобілів.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця електромобілі зарядні станції 
Матеріали по темі