Місто

У Вінниці може з’явитися сквер імені добровольця «Правого сектору», який загинув на Сході

29 березня 2019, 12:58

Незабаром у Вінниці може з’явитися сквер імені добровольця «Правого сектору» Євгенія Костюка. Мова йде про територію поблизу школи №11. 29 березня під час сесії міської ради депутат Віктор Мартинюк озвучив дану пропозицію.

«Воїн добровольчого українського корпусу «Правий сектор» 19-літній Євгеній Костюк героїчно загинув 2 червня 2016 року, захищаючи державний суверенітет і цілісність України. Майже 2 роки тому, 26 травня 2017 року на сесії міської ради я звернувся з ініціативою про присвоєння скверу імені Євгенія Костюка. Він розташований неподалік ЗОШ №11, де свого часу хлопець здобував освіту та мешкав поруч. У вказаному сквері облаштувати зону відпочинку також висадити алею живих дерев пам’яті за кожного вінничанина, який загинув, захищаючи нашу землю. Ця ініціатива була підтримана вами і депутатським корпусом», - зазначив депутат.

Він також додав, що у 2017 році в департаменті архітектури та містобудування спроектували детальний план майбутнього скверу, однак на тому все й закінчилося.

Міський голова Сергій Моргунов розпорядився вирішити це питання. Спершу підготувати проект рішення про створення скверу, адже сьогодні це просто зелена зона, а потім присвоїти ім’я добровольця. Також зайнятися благоустроєм.

Нагадаємо, що 4 червня 2016-го Вінниця попрощалася з 19-річним Героєм Євгеном Костюком. Хлопець загинув у зоні АТО при виконанні службових обов’язків. На Схід пішов добровольцем ще у 2014-му.

Вінниця.info

Теги: ВМР сесія Вінниця АТО  
Матеріали по темі