Спорт

У Вінниці на 20% піднімуть зарплату тренерам спортивних шкіл

31 травня 2019, 13:23

З 1 червня у Вінниці буде встановлена набавка за складність та напруженість в роботі у розмірі 20% посадового окладу тренерам-викладачам міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл. В результаті заробітна плата зросте у 114 працівників.

Відповідне рішення прийняли під час сесії Вінницької міської ради

Зростання надходжень до міського бюджету за рахунок фінансової децентралізації дає можливість підвищувати соціальні гарантії та диференціювати заробітні плати педагогічним працівникам у сфері дошкільної та позашкільної освіти міста.

Цього року з 1 квітня зарплата вже зросла у працівників комунальних закладів дошкільної освіти міста усіх типів, включаючи дошкільне відділення КЗ «Деснянський навчально-виховний комплекс: початкова школа – заклад дошкільної освіти Вінницької міської ради».

Зарплата зросла й у працівників дошкільного відділенні КЗ «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням для дітей з вадами фізичного розвитку» та у КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної».

«Завдяки фінансовій децентралізації у нас є сьогодні можливість поступово підвищувати заробітну плату тим людям, які працюють в закладах, що фінансуються безпосередньо з міського бюджету. Ми вже говорили про надбавку в розмірі 20% для педагогічних працівників дитсадків, а зараз мова йде про тренерів та викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У них заробітна плата в залежності від тарифної сітки збільшиться на 700 – 1000 грн.», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Вiнниця.info


Теги: спорт ДЮСШ  
Матеріали по темі