Суспільство

У Вінниці на асфальтобетонний завод подали до суду, бо забруднював екологію. Фото

13 жовтня 2021, 11:15

13 жовтня Державна екологічна інспекція у Вінницькій області повідомила про те, що ними подано позов до Вінницького окружного адміністративного суду на одне з підприємств, яке займається виготовленням асфальтобетонної продукції у Вінниці.

«У позові йдеться про призупинення діяльності, пов’язаної із викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. А саме: призупинка експлуатації одним із суб’єктів господарювання сушильного барабана асфальтозмішувальної установки на території м. Вінниці», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у липні цього року цей завод понаднормово забруднював повітря оксидами вуглецю, сірки та азоту.

«Спеціалістами Інспекції виявлено факт здійснення наднормативних викидів забруднюючих речовин: оксиди вуглецю, речовини у вигляді твердих суспендованих частинок, оксиди сірки та оксиди азоту. За результатом перевірки суб’єкту господарювання видано припис щодо усунення виявлених порушень», - продовжують там.


У вересні цього ж року фахівці провели перевірку стану виконання припису, в ході якої встановлено, що порушення не усунуто.

«Джерело експлуатується в режимі наднормативного викиду. За не виконання законних розпоряджень Інспекції посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за ст.188-5 КУпАП. Крім того, за систематичні порушення законодавства про охорону атмосферного повітря та не виконання припису», - констатують там.

Дозвільному органу надіслано припис щодо анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця екологія суд асфальт бетон 
Матеріали по темі