Події

У Вінниці на будівництві нелегально працювали мігранти з Узбекистану

29 листопада 2021, 16:10

29 листопада на одному з будівництві міста Вінниці виявили 15 громадян Узбекистану, які незаконного перебували на території України. За порушення міграційного законодавства на іноземців склали адмінпротоколи. Наразі вирішується питання про примусове повернення громадян Узбекистану до країни походження.

Про це повідомили у поліції Вінниччини.

За словами т.в.о. начальника Управління міграційної поліції Вінниччини Дмитра Поліщука, до поліції надійшла інформація, що на одній з будівельних фірм в обласному центрі незаконно працюють іноземні громадяни. Під час перевірки цієї інформації на одному з будівництв поліцейські виявили 15 іноземців, які порушили дозволений законодавством термін перебування на території країни.

Правопорушників запросили до Управління міграційної служби, де на них склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та винесли пфостанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді сплати штрафу у розмірі 3 060 гривень.

Наразі вирішується питання про примусове повернення іноземних громадян до країни походження.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео поліції Вінниччини

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: нелегали Узбекистан будівництво 
Матеріали по темі