Місто

У Вінниці на чотирьох вулицях відключили водопостачання

4 жовтня 2019, 14:27

У Вінниці на вулицях Пирогова, Д.Галицького, К.Василенка та Заболотного відсутнє централізоване водопостачання. Також води немає у кількох будинках на Магістратській і Грушевського.

КП «Вінницяоблводоканал» повідомляє, що це пов’язано з аваріями на водопровідних мережах.

По вул. Пирогова, 62 на водопровідній мережі діаметром 200 мм виявлено витік. Ремонтна бригада працює на місці, на час виконання ремонтних робіт тимчасово припинено водопостачання у житлових будинках:

вул. Пирогова;

вул. Д. Галицького;

вул. К. Василенка;

вул. Заболотного.

По вул. Магістратська, 76 проводиться аварійна заміна ділянки водопроводу та засувки. На час виконання ремонтних робіт тимчасово припинено водопостачання у житлових будинках:

вул. Магістратська, 66, 68 ,72, 76;

вул. Грушевського, 28, 46.

Ремонтні роботи мають завершити сьогодні, до 18 години.

Раніше ТОВ «Енера Вінниця» обіцяла зупинити подачу струму на водоканал 4 жовтня. Причиною стали борги водоканалу, які підприємство не погасило в домовлений термін.

Нагадаємо, що 19 вересня у міській раді відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами засідання комісії було ухвалено рішення: заборонити відключення від електроенергії водоканалу, за тиждень разом з обласною радою, сесія якої відбудеться 26 вересня, та облдержадміністрацією знайти механізми фінансової підтримки цього підприємства та налагодити контроль за його господарською та фінансовою діяльністю.

Вiнниця.info

Теги: вода водоканал відключення води 
Матеріали по темі