Місто

У Вінниці на деззасоби для дитячих садків виділили три мільйони гривень. Мер забороняє містянам організовувати збір коштів

29 травня 2020, 15:54

З 1 червня у Вінниці поступово відкриватимуть дитячі садочки. Зараз триває підготовка закладів до роботи в карантинних умовах. В місті вирішили виділити майже три мільйони гривень на медогляд працівників, а також закупівлю засобів захисту для садочків. Міський голова Сергій Моргунов також закликав громадян повідомляти до «Цілодобової варти» про випадки, якщо хтось з працівників або батьків спробує організувати збір коштів на медичні засоби для дитячих садків.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, близько одного мільйона з бюджету направили на тестування працівників дитячих садочків на коронавірусну інфекцію (загалом, 2800 людей) та їхній медогляд.

«Для нас всіх і для мене особисто питання безпеки у дитячих садочках принципово важливе. Якщо ми запускаємо роботу цих закладів, ми зобов’язані зробити так, щоб всі працівники пройшли відповідне тестування на коронавірус, щоб до роботи з дітьми приступили лише здорові вихователі, нянечки і технічні працівники. Тому я дав доручення виділити кошти на тестування працівників дитячих садочків. Дослідження почнуть виконувати завтра дня у муніципальному діагностичному центрі», – каже Сергій Моргунов.

Ще 1,8 мільйонів направлено на придбання для садочків необхідних деззасобів, антисептиків, бактерицидних ламп, безконтактних термометрів тощо.

«Наголошую, якщо у батьків намагатимуться збирати кошти на ці цілі, повідомляйте на Цілодобову варту або особисто мені, можна через Інтернет: сторінку Вінницької міської ради або сайт Майвін. Адже ці необхідні протиепідеміологічні засоби будуть закуповувати за рахунок міського бюджету. Я категорично забороняю працівникам дитячих садочків збирати кошти на такі цілі», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, раніше в сюжеті телеканалу «ВІТА» показали, як в дитячому садочку №5 готуються до відкриття.

Вінниця.info, зображення – ілюстративне

Теги: дитячі садочки карантин бюджет Моргунов 
Матеріали по темі